Dream
Internatıonal
School
Kurucunun Mesajı

SAMSUN’DA Bir RÜYA Gerçek Oldu…
Çift dilde eğitim imkanı ve rüya gibi bir oyun ortamı sunan DREAM INTERNATIONAL SCHOOL SAMSUN’u 2014 Yılında siz kıymetli Samsun’lu aile ve öğrencilerimizle buluştururken tek bir hedefim vardı: doğduğum, büyüdüğüm şehir SAMSUN’da okul öncesi eğitime uluslararası bir vizyon kazandıracak, sektörde fark yaratacak, pozitif rekabet yoluyla örnek teşkil edecek, ilham alınacak programlar ve hizmetler sunacak, çocukların rüyalarını gerçek kılacak bir okul yaratmak…

DREAM markası ile 2014’te yola çıktığımız ilk günden bu yana, eğitime ve işimize sürekli yatırım yaparak, var olan hizmetlerimizi geliştirmeye, çeşitlendirmeye, güncellemeye ve yine Samsun’lu aile ve çocuklarımızın hizmetine sunmaya devam ettik. Bugün Samsun’da ilk kez hayata geçirilen Butik Kolej konseptiyle Rüya KOLEJİ Anaokulumuz (DREAM College) ve Dream School Oyun Merkezimiz ile Rüyaları gerçekleştirmeye devam eden markamız; kendi yerinde, uluslararası örneklerle karşılaştırılan fiziksel görüntüsü, imkanları ve her geçen gün çıtayı yukarı taşıyan hizmet standartıyla bizleri ve fayda sağlayıcılarını gururlandırmaktadır. Biri 50 yıllık akademisyen baba, diğeri 50 yıllık öğretmen ve eğitim danışmanı, işine aşk ile bağlı bir annenin evladıyım…Kendileri hem kamuda hem özel sektörde çok uzun yıllar boyunca binlerce öğrencinin ve ailenin kalplerine, hayatlarına dokunmuş; geleceklerini şekillendirmelerine katkı sağlamış, şehirlerine ve ülkelerine faydalı, hayırlı birer birey olmaları yolunda ışık olmuş emekçi birer eğitim neferidir ve benim ilham verenlerimdir. Rol modelim ise, Rüyası Rüyamızdır diyerek, ilke ve inkılaplarının daimi takipçisi ve uygulayıcısı olduğum; “Bütün Umudum Gençliktedir” diyerek biz gençlere ülkemizin geleceğini emanet eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’tür. Aldığım eğitim ve profesyonel bir mütercim tercüman olarak sürdürdüğüm kariyerim gereği dünyanın pek çok farklı ülkesinde bulunmuş, farklı kültürlerin ve dillerin zenginliğini yaşamış ve onlardan beslenerek kendini yetiştirmiş okuyan, araştıran, dünyayı takip eden bir bireyim. Ve geldiğim bu noktada, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, Atatürk’ün emanetinin yılmaz bekçisi gençlerimize ve onları yetiştiren kıymetli ailelerine DREAM çatısı altında hizmet sunabiliyor olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum.

“If you can dream it, you can do it" diyor çocukların en sevdiği karakterlerin yaratıcısı Walt Disney
Yani eğer hayal edebilirsen yapabilirsin. Bizde bu inançla hayal edebilen, bir rüyası olan, rüyasının peşinden giden ve gerçekleştiren nesiller yetiştiriyoruz.
Follow your DREAM
Ayşe Mine ERGUN